SIDEXIS 4

Wydajna praca i jasna struktura

Sidexis 4 to oprogramowanie do wszystkich typów diagnozy. Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu projektowi skutecznie porządkuje pracę i służy jako podstawa do dalszego planowania i diagnozowania.

Oznacza to, że masz wszystko, czego potrzebujesz na pierwszy rzut oka. Dzięki Sidexis 4 możesz wykorzystać zalety zintegrowanych procedur dentystycznych, aby uzyskać wiarygodne wyniki. Wielokrotnie nagradzany, nowoczesny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa oprogramowania jest łatwa i intuicyjna. Sidexis 4 zapewnia szereg ważnych funkcji do zarządzania pacjentami i obrazami, analizy, diagnostyki, komunikacji z pacjentem i prostego przesyłania obrazów.

Sidexis 4 to oprogramowanie do jasnych diagnoz. Dlatego:

Nowe możliwości dla Twojej Praktyki

Mając jako podstawę Sidexis 4, możesz korzystać ze zintegrowanych rozwiązań dla wydajnej pracy firmy Dentsply Sirona, oferujących opcje implantologii, bezdechu sennego i leczenia TMD, a także endodoncji.

Najlepsze wsparcie dla kompleksowej diagnozy z bezproblemową diagnostyką 2D/3D

W podświetlanym polu możesz porównywać obrazy 2D i 3D, ujęcia z kamery i dane skanowania twarzy obok siebie.

Nowoczesny design do intuicyjnej obsługi przez zespół praktyk

Świetna struktura oprogramowania zapewnia mniej błędów i bardziej wydajny przepływ pracy, oszczędzając czas i pieniądze na praktykę.

Stałe wsparcie wciąż otwiera nowe możliwości

Częste aktualizacje zapewniają nowe funkcje i ulepszenia oprogramowania i technologii, zwiększając wartość przepływów pracy.

Bezproblemowa integracja z praktyką lub kliniką

Sidexis 4 można łatwo zintegrować z siecią. Oprogramowanie komunikuje się z innymi produktami sprzętowymi i programowymi firmy Dentsply Sirona lub innych producentów. Łączy się również z ponad 200 produktami oprogramowania do zarządzania praktykami na całym świecie.

Więcej niż obrazowanie – prawdziwe rozwiązania

Sidexis 4, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i wyświetlaniu na monitorze wszelkiego rodzaju obrazów – wewnątrzustnych, panoramicznych 2D lub 3D – zwiększa wydajność Twojej praktyki i dokładność diagnoz jak żadne inne oprogramowanie. Jednak Dentsply Sirona nie kończy się na diagnozie –ich rozwiązania pozwalają zaplanować leczenie wielu różnych schorzeń i dostosować leczenie do indywidualnego pacjenta. Procesy pozostają w Twojej praktyce, a Twoi pacjenci doceniają nowoczesne, zrozumiałe metody leczenia. Za zadowolonych pacjentów i rzetelną pracę w Twojej praktyce.

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego