Topowi producenci wyposażenia gabinetów stomatologicznych w jednym miejscu

Naszym klientom oferujemy rozwiązania z segmentu premium taka by zachować jak najwyższą jakość usług w gabinecie stomatologicznym, wysoki user experience oraz uniknąć problemów związanych z awariami lub serwisem.

Durr Dental

Niemiecki producent sprzętu stomatologicznego najbardziej znanych na świecie pomp ssących,kompresorów,skanerów płytek pamięciowych higieny i dezynfekcji jak i również kompletnego wyposażenia pracowni rentgenowskich w Aparaty Punktowe, Pantomografy i Tomografy CBCT.

Dentsply Sirona

Niemiecki producent kompleksowego wyposażenia gabinetów stomatologicznych.Dentsply Sirona posiada w swoim portfolio nowoczesne unity stomatologiczne,punktowe aparaty RTG, autoklawy do końcówek, pantomografy i tomografy CBCT jak również całe zaplecze stomatologii cyfrowej – skanery,frezarki, piece, drukarki 3D i oprogramowania.

Invisalign | iTero | Exocad

Allign Technology to wiodący producent systemu nakładkowego Invisalign który jest znany na całym świecie i jest w tej dziedzinie numerem 1.Allign Technology to również skanery wewnątrzustne iTero oraz cały szereg oprogramowań wspomagających i pomagających przewidywać leczenie.

EIZO

EIZO to producent monitorów do zastosowań profesjonalnych.Linia monitorów MX która dedykowana jest do diagnostycznych stacji opisowych świetnie sprawdza się w przypadku diagnostyki stomatologicznej.

MELAG

Melag to wiodący producent systemów do sterylizacji w gabinetach stomatologicznych. Znany na całym świecie z produkcji niezawodnych autoklawów z serii Vacuclave która świetnie sprawdza się w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych.

DNA architekci

Biuro projektowe DNA Architekci specjalizuje się projektach budowlanych, wykonawczych oraz koncepcjach wizualnych placówek medycznych a głównie stomatologicznych. Duże doświadczenie w planowaniu klinik stomatologicznych zapewnia płynne przejście przez proces i uniknięcie wielu błędów.

MEDIC DNA

MEDIC DNA to polski producent wysokiej jakości modułowych mebli medycznych do zastosowań w stomatologii.Nowatorski sposób budowania kolekcji bardzo ułatwia konfiguracjie modułów, dzięki temu meble są dostępne w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia rozwiązując tym samym problem z dostępnością usług stolarskich w kraju

Santander Leasing

Santander Leasing obsługuje naszych klientów w zakresie pożyczek i leasingów dedykowanych dla branży medycznej

BNP Leasing Solutions

BNP Leasing Solutions obsługuje naszych klientów w zakresie pożyczek i leasingów dedykowanych dla branży medycznej