Primescan

Wkrocz w świat cyfrowej stomatologii z Primescan

Kiedy jest odpowiedni moment na wejście w świat stomatologii cyfrowej? To właśnie teraz! Primescan zasilany przez DS Core to idealny punkt wejścia do cyfrowej stomatologii. Skaner imponuje niezwykle wysoką wydajnością. Primescan jest łatwy w użyciu, ale zapewnia elastyczność w definiowaniu indywidualnych przepływów pracy.

Zaskocz swoich pacjentów, oferując szybkie i przyjemne skany wewnątrzustne z Primescan. Dzięki ciągłym udoskonaleniom sprzętu i oprogramowania, skanowanie wewnątrzustne za pomocą Primescan jest teraz dokładniejsze, szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Najważniejsze zalety:

  • Pełne skanowanie łuku w mniej niż minutę
  • Usuwanie artefaktów w czasie rzeczywistym
  • Łatwe skanowanie wszystkich materiałów dentystycznych, w tym materiałów błyszczących i trudno dostępnych obszarów, takich jak głębokie ubytki
  • Łatwe i intuicyjne pobieranie wycisków umożliwia delegowanie skanowania w zespole

Dostępny w dwóch wersjach:

Wersja z konsolą skanującą
Wersja laptopowa

Innowacyjna technologia

Dzięki oprogramowaniu generacji 5.2 pobieranie wycisków cyfrowych za pomocą Primescan jest teraz nawet dwukrotnie szybsze niż wcześniej, przy mniejszej liczbie przerw w skanowaniu. Jego wyjątkowa dokładność skanowania zapewnia wysoką jakość danych dla wszelkich wskazań. Łatwe i intuicyjne skanowanie sprawia więcej radości Twojemu zespołowi, pacjentom i Tobie.

Łączność

Skaner otwarty na wszystkie systemy, przyspieszając wydajność gabinetu dentystycznego i połączenie z laboratoriami. Primescan ma teraz sprawdzone połączenie ze wszystkimi głównymi programami laboratoryjnymi. Laboratoria i inne firmy zewnętrzne natychmiast otrzymują modele o wysokiej rozdzielczości.

Rentowność

Primescan to najlepszy wybór do pobierania wycisków cyfrowych w celu rozszerzenia praktyki stomatologicznej poprzez większą akceptację przypadków, lepsze doświadczenia pacjentów i wyniki kliniczne.

Wszechstronne zastosowanie

Rozwiń swoją praktykę dzięki wszechstronnym opcjom w dziedzinie rekonstrukcji, implantów i ortodoncji. Możesz również użyć Primescan do monitorowania pacjenta za pomocą OraCheck lub uaktualnić go do systemu CEREC ( tylko wersję z konsolą)

Komfort pacjenta

W porównaniu do wycisków analogowych, skanowanie wewnątrzustne za pomocą Primescan jest szybsze i wygodniejsze dla Twoich pacjentów. Pacjentów zafascynuje widok 3D swoich zębów, a na dużym ekranie dotykowym będzie można omówić możliwe zabiegi.

Higiena

Wszechstronne opcje higieny, zarówno dla Konsoli, jak i skanera wewnątrzustnego. Wybierz spośród trzech różnych osłonek – w tym rękawów przeznaczonych do sterylizacji i jednorazowych.

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego