Unity stomatologiczne Dentsply Sirona

Niemiecka jakość i niezawodność w przystępnej cenie

Dentsply Sirona to niemiecki producent wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego, w ofercie tej firmy znajdziemy między innymi linię unitów stomatologicznych. Dostępne jest 5 różnych modeli unitów które zależnie od wymagań i oczekwiań można indywidualnie dopasować do każdej nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Intego, Intego Pro, Intego Pro Ambidextrous, Sinius i Axano to modele które dzięki jakości wykonania oraz dostępnym opcjom będą dobrym partnerem w codziennej pracy.Przewagą lini unitów Dentsply Sirona jest wysoka jakość użytych materiałów, są one takie same w każdym modelu – nawet tym najtańszym.

INTEGO

Seria Intego to trzy modele unitów które dostarczają niezbędne narzędzia do codziennej pracy.Dodatkowo wersja Ambidextrous umożliwia przestawienie unitu do pracy dla lekarza leworęcznego.Jakość=Cena

SINIUS

Sinius to unit oferujący większą ilość opcji do konfiguracji. Zależnie od wymagań i specjalizacji użytkownika umożliwia zintegrowanie takich funkcji jak ENDO – mikrosilnik i endometr czy też funkcji IMPLANT czyli fizjodyspenser.

AXANO

AXANO to najbardziej zaawansowany unit  w ofercie Dentsply Sirona stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników. Oferuje automatyczny stolik lekarza z sześcioma rękawami, masaże, integracje z cyfrowym obrazowaniem i wiele innych.

Co takiego wyróżnia serię unitów Dentsply Sirona?

Ta sama ergonomia w każdym modelu

Dentsply Sirona w pierwszej kolejności poza jakością wykonania stawia na erognomię pacjenta i użytkownika. Te same, sprawdzone od wielu lat rozwiązania zaimplementowane są w każdym modelu. Dzięki temu decydując się na linię budżetową nie tracimy jakości ani najważniejszych wartości które dostępne są w modelu HIGH-END. Finalnie wybór właściwego unitu zależny jest od wymagań i oczekiwań tego jakie systemy wspomagające w pracy unit powinien oferować.

Higiena na pierwszym miejscu

Dentsply Sirona zaimplementowała w każdym modelu swoich unitów szereg rozwiązań mających ograniczyć infekcje i zakażenia krzyżowe do minimum zachowując zarazem estetyczny wygląd. Unity mogą być wyposażone w dodatkowe systemy uzdatniania wody, przepłukiwania rękawów czy systemu ssącego.Wszystkie te systemy dbają również bezpośrednio o kondycje unitu i urządzeń akcesoryjnych takich jak końcówki czy pompy ssące.

Cyfryzacja w pełnym tego słowa znaczeniu

Dentsply Sirona stosuje w swoich unitach wiele innowacyjnych rozwiązań i technologii, począwszy od monitorów, dodytkowych ekranów które są zintegrowane z endometrami, mikrosilnikami endo, radiologią i programami do obrazowania czy też kamerami wewnątrzustnymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyćz unitu prawdziwe centrum zabiegowe wspomagające Cie w Twojej nowoczesnej praktyce stomatologicznej.

Dbałość o każdy detal

Dentsply Sirona jak przystało na niemiecką firmę z tradycjami zadbała w swoich urządzeniach o każdy detal.Obszerna możliwość indywidualnej konfiguracji i dopasowania do koncepcji wizualnej kliniki oraz zastosowanie niemieckiej precyzji w wykonaniu podzespołów sterujących systemami w unicie daje świadectwo o naprawde wysokiej jakość która ma świetny stosunek do ceny.

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego