VistaCam iX HD Smart

Masz wysokie wymagania względem jakości obrazu, głębi ostrości i komfortu obsługi? Dzięki wysokiej rozdzielczości i bezstopniowemu autofokusowi VistaCam IX HD Smart zapewnia zdjęcia o najwyższej jakości i ostrości.

VistaCam IX HD Smart – ulepszona optyka i duża głębia ostrości dla wyraźnych zdjęć w HD

Maksymalnie wysoka jakość obrazu spełnia najwyższe wymagania: prawdziwa rozdzielczość HD oraz wbudowany filtr wyostrzający systemu kamery sprawiają, że nawet na dużych monitorach uzyskujemy bardzo ostre zdjęcia HD o wysokim kontraście. Płynnie działający autofokus pozwala na wyjątkowo szybkie i łatwe wykonywanie zdjęć. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia rentgenowskie wewnątrzustne, zewnątrzustne czy makro. W tej samej rozdzielczości HD co zdjęcia nową VistaCam IX HD Smart można także transmitować obraz w czasie rzeczywistym.

Optymalny przebieg pracy, ergonomiczny design

Smukła, zaokrąglona głowica VistaCam IX HD Smart umożliwia łatwy dostęp także do tylnych zębów trzonowych. Górny i dolny przycisk na urządzeniu gwarantują optymalny przebieg pracy – nie trzeba obejmować urządzenia całą dłonią. Dzięki czujnikowi ruchu, który automatycznie włącza i wyłącza kamerę, jej użytkowanie jest jeszcze efektywniejsze.

CAM
PROXI
PROOF
Sprawdź funkcje kamery w swoim gabinecie – umów prezentacje!
CAM FOTO
PROXI FOTO
PROOF FOTO

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego