Kompleksowe wyposażenie kliniki stomatologicznej
STOMED w Tarnogrodzie w województwie Lubelskim

Co dostarczyliśmy?

  • Unit stomatologiczny INTEGO PRO
  • Dwa aparaty punktowe Dentsply Sirona Heliodent Plus w zestawie z czujnikami XIOS XG SUPREME
  • System ssąco powietrzny Power Tower VIEW na cztery stanowiska

Charakterystyka Klienta

Pani Doktor Paulina Piskorska od kilkunastu lat prowadziła dwa gabinety stomatologiczne w Tarnogrodzie w których łącznie dysponowała trzema stanowiskami do przyjmowania pacjentów. Jednak po wielu latach mocnego rozwoju kompetencji swoich i lekarzy współpracujących uznała, że czas poprawić komfort pracy oraz pacjentów dlatego zdecydowała się na budowę dużej i nowoczesnej kliniki stomatologicznej.

Potrzeby klienta

Pani Paulina wraz z mężem trafiła do nas na targach Krakdent 2022 na których to szukali dostawcy urządzeń do nowopowstającej kliniki. Po krótkiej rozmowie i prezentacji rozwiązań umówiliśmy się na wizję lokalną na budowie tak aby móc przygotowac konkretną i sprecyzowaną koncepcję współpracy. Państwo Piskorscy szukali dostawcy który będzie w stanie wesprzeć technicznie przy procesie budowy jak również dobrze dobrać urządzenia i kompleksowo wyposażyć nową placówkę.

Podczas rózmów wynikło również, że nie ma przewidzianego miejsca na pompy i kompresory które będą zasilały unity. Doszliśmy do wspólnego wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie systemy Power Tower firmy Durr Dental które zainstalujemy w pomieszczeniu sterylizacji.

Jak przebiegała współpraca?

Przygotowaliśmy propozycję wyposażenia kliniki w wymagany sprzęt a były to – unit stomatologiczny, tomograf CBCT, aparaty punktowe, radiografie cyfrowe i wspomniany już wcześniej system Power Tower. Po negocjacjach umowy i doprecyzowaniu specyfikacji zamówienia przygotowaliśmy propozycje pożyczki w Santander Leasing z którym współpracujemy i po akceptacji wariantów w ciągu kilku dni mieliśmy sfinalizowane zamówienie razem z finansowaniem
Następnie przesłaliśmy wszystkie wymagane dokumentacje techniczne do urządzeń, zweryfikowaliśmy miejsce wykonania podlączeń do unitów, osłon w pracowniach RTG oraz przyłączy do aparatów Punktowych na ścianach.

Zamówienie zostalo skompletowane i przystąpiliśmy do wykonywania Projektów Osłon Radiologicznych na zamówione aparaty RTG. Po zakończeniu prac budowlano-remontowych umówiliśmy termin instalacji urządzeń, po zainstalowaniu i uruchomieniu wszystkich dostarczonych przez nasz sprzętów wykonaliśmy również usługę przeniesienia funkcjonujących wcześniej unitów do nowej placówki.

Co mówi o nas klient?

Z firmą XDENTAL współpracujemy od kilku miesięcy.Zakupiliśmy większość wyposażenia do naszej nowej kliniki – Tomograf CBCT z aparatami punktowymi, unit stomatologiczny, system ssący PowerTower.Od samego początku doradztwo, przedstawienie rozwiązań, wsparcie techniczne i późniejsza dostawa,instalacja i uruchomienie przebiegło profesjonlanie i terminowo. Dużym plusem jest to, że wszystko mamy w jednej firmie i u jednego opiekuna.Łącznie  z finansowaniem i dokumentacją RTG i przedewszystkim dużym wsparciem merytorycznym ze strony Pana Łukasza.Polecamy współpracę z firmą XDENTAL!

Fotorelacja z inwestycji

Otwierasz gabinet stomatologiczny?
Szukasz kompleksowego wyposażenia twojego gabinetu?

Jesteś w trakcie budowy,remontu lub rewitalizacji gabinetu, szukasz wsparcia technicznego i kompleksowego wyposażenia w sprzęt z atrakcyjnym finansowaniem?

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed