Wymiana tomografu Orthophos SL 3D Na AXEOS Z Większym Polem Obrazowania dla ZLO czyli Zespółu Lecznictwa Otwartego z Jaworzna

Co dostarczyliśmy?

  • Tomograf Dentsply sirona Axeos

Charakterystyka Klienta

ZLO czyli Zespół Lecznictwa Otwartego to spółka medyczna z Jaworzna,realizująca kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz opieki pecjalistycznej.

Potrzeby klienta

Pracownia rentgenodiagnostyki w ZLO od 6 lat wyposażona była w tomograf CBCT firmy Dentsply Sirona model Orthophos SL 3D z polem obrazowania 11x10cm i cefalometrią.Z powodzeniem przez te 6 lat wykonywał badania dla pacjentów w przychodni oraz usługowo na zewnątrz.Z biegiem lat jednak co raz więcej pacjentów wymagało diagnostyki w większym polu obrazowania tak aby móc zobrazować na jednym badaniu całą twarzoczaszkę oraz dwa stawy skorniowo-żuchwowe.

Obecny aparat nie oferował możliwości zwiększenia pola obrazowania więc jedyną opcją była wymiana urządzenia.Ze względu, że sprzęt firmy Dentsply Sirona przez te kilka lat spisywał się bez zarzutu podjęto decyzję o zakupie wyższego modelu – AXEOS który to oferuje pole obrazowania aż 17cmx13cm co w  zupełności zaspokoi potrzeby pracowni.

Ze względu na wewnętrzne procedry na zakup urządzenia został ogłoszony przetarg i wystosowano odpowiednie zapytania ofertowe.Informacja dotarła do nas z platformy przetargowej.

Jak przebiegała współpraca?

W związku z otrzymaną informacją o przetargu przygotowaliśmy ofertę na wymianę urządzenia która była w tym przypadku częścią procesu. Spółce zależało aby wybrany dostawca zdemontował urządzenie, zainstalował nowe wykonał potrzebne testy, dokumentacje i szkolenia i zapewnił profesjonalną obsługę posprzedażową.
Jednym z wymogów oferty był również krótki czas realizacji na wykonanie procedury oraz wykonanie nowego Projektu Osłon Radiologicznych i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie aparatu RTG. Nasz inspektor ochrony przygotował w ciągu dwóch dni Projekt Osłon RTG na nowe urządzenie i został on dostarczony w raz z ofertą. Dzięki temu cała procedura przebiegła bardzo sprawnie.

Po złożeniu oferty dostaliśmy informacje, że nasza oferta była najbradziej kompleksowa oraz najkorzystniejsza finansowo i Spółka chce podjąć z nami współpracę. Urządzenie w ciągu kilku dni zostało wymienione na nowy model a obsługa przeszkolona.Ze względu na szybkie przygotowanie dokumentacji przestój w pracy pracowni był bardzo krótki.

Co mówi o nas klient?

Zdecydowaliśmy się na ofertę firmy XDENTAL w zakresie wymiany tomografu CBCT w naszej pracowni rentgenowskiej.Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem na każdym etapie procesu.Wszystko zostało wykonane sprawnie i terminowo łącznie z dokumentacjami wymaganymi do odbioru nowego pozwolenia na użytkowanie aparatu RTG.Nasz tomograf został zdemontowany i zainstalowany nowy model z większym polem obrazowania. Cała transakcja przebiegła zgodnie z ustaleniami. Polecamy firmę XDENTAL.

Fotorelacja z inwestycji

Otwierasz gabinet stomatologiczny?
Szukasz kompleksowego wyposażenia twojego gabinetu?

Jesteś w trakcie budowy,remontu lub rewitalizacji gabinetu, szukasz wsparcia technicznego i kompleksowego wyposażenia w sprzęt z atrakcyjnym finansowaniem?

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed