Dostawa I Instalacja Tomografu CBCT Orthophos SL 3D do gabinetu POPIS stomatologia W Grudziądzu.

Co dostarczyliśmy?

  • Tomografu CBCT Orthophos SL 3D

Charakterystyka Klienta

Pan Sebastian Popis początkiem roku 2023r. otworzył gabinet stomatologiczny w Grudziądzu pod marką POPIS Stomatologia.Od początku przygotowując i remontując lokal założył miejsce do zainstalowania i uruchomienia tomografu tak aby oferować pełną diagnostykę dla Swoich pacjentów, usprawnić procesy leczenia i wyróżnić się na lokalnym rynku.Tomograf CBCT nie został zakupiony odrazu ze względu na wysoki koszt inwestycji.

Potrzeby klienta

Pan Sebastian zgłosił się do nas w związku z ogłoszeniem które zamieściliśmy na jednej z grup branżowych na FB dotyczących sprzedaży używanego tomografu CBCT Orthophos SL 3D z polem obrazowania 11x10cm przystawką cefalometryczną.Ze względu na dużą chęć posiadania tomografu CBCT w Swoim gabinecie a konieczność odłożenia inwestycji w czasie urządzenie używane okazało się dobrą alternatywą.Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu kalkulacji oferty i finansowania umówiliśmy się na wizję lokalną pomieszczenia.

Jak przebiegała współpraca?

Na wspomnianym wcześniej spotkaniu rozplanowaliśmy dokładnie ustawienie urządzenia w pomieszczeniu i potwierdziliśmy, że wg. pomiarów tomgoraf się zmieści i będzie możliwe uzyskanie pozwolenia na użytkowanie urządzenia.
Po załatwieniu technicznych aspektów dopracowaliśmy ofertę, klient zdecydował się dodatkowo na zakup nowe zestawu do obrazowania wewnątrzsutneg firmy Dentsply Sirona tak aby zapewnić pełną diagnostykę i korzystać z urządzeń jednego producenta a co za tym idzie jednego oprogramowania.Jedyną obiekcją Pana Sebastiania było to, że urządzenie jest używane i nie posiada gwarancji producenta na częsci zamienne co w przypadku awarii wiązać się może z wysokimi kosztami.

Wykorzystując nasze kontakty pomogliśmy zatem naszemu klientowi załatwić polisę ubezpieczeniową która obejmowała również uszkodzenia sprzętu.

Co mówi o nas klient?

W firmie XDENTAL zakupiłem do mojego gabinetu Tomograf CBCT firmy Dentsply Sirona z zestawem RTG Punktowego.Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Sprzęt został dostarczony i uruchomiony na czas bez opóźnień. Przed zakupem problemem było to czy tomograf zmieści się w pomieszczeniu dedykowanym do pracowni RTG ze względu na jego kształt. Pan Łukasz podczas wizji lokalnej dokładnie wymierzył ustawienie urządzenia i przekazał informacje jakie przygotować przyłącza zapewniając że urządzenie się zmieści.Dodatkowym plusem jest to że od razu zapewniają finansowanie którego uzyskanie jest bardzo proste. Polecam współpracę z firmą XDENTAL

Fotorelacja z inwestycji

Otwierasz gabinet stomatologiczny?
Szukasz kompleksowego wyposażenia twojego gabinetu?

Jesteś w trakcie budowy,remontu lub rewitalizacji gabinetu, szukasz wsparcia technicznego i kompleksowego wyposażenia w sprzęt z atrakcyjnym finansowaniem?

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed