Idea Dentsply Sirona

Z CEREC możesz zdziałać bardzo wiele

W dzisiejszych czasach każdy dentysta staje przed wyzwaniem włączenia rozwoju technicznego do swojej pracy, aby zachować konkurencyjność. Co więcej, wymagania pacjentów wzrosły. Chcieliby różnorodnej oferty zabiegów i komfortowego leczenia w nowoczesnym środowisku pracy. Dzięki CEREC, Dentsply Sirona oferuje rozwiązanie, które pod każdym względem spełnia potrzeby Twoich pacjentów i Twoje.

Rozwiązania CEREC dla różnych przepływów pracy 

Wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz i odkryj swój sposób korzystania z CEREC. Od ponad 30 lat CEREC jest synonimem tworzenia uzupełnień podczas jednej wizyty. Ciągle rozwijamy i ulepszamy CEREC, aby spełniać Twoje wymagania i spełniać wymagania Twoich pacjentów. Dziś jego możliwości wykraczają daleko poza pojedyncze uzupełnienia. Spektrum rozwiązań CEREC obejmuje trzy kluczowe obszary: rekonstrukcję, implantologię i ortodoncję, zarówno w przypadku pracy w gabinecie, jak i od kliniki do laboratorium – zapewniając idealną konfigurację na przyszłość.

Protetyka

  • Doskonałe wstępne propozycje projektowe dostosowane do pacjenta poprzez analizę całego skanu dzięki unikalnej funkcji „Biojaw”
  • Intuicyjne korzystanie z oprogramowania CEREC
  • Szeroki wybór materiałów
  • Doskonałe wyniki frezowania i szlifowania

Implantologia 

  • Zintegrowana implantologia z niestandardowymi łącznikami lub koronami przykręcanymi z blokiem CEREC Zirconia podczas jednej wizyty.
  • Implanty z korzystnym finfnasowo CEREC Guide 2, najszybszym systemem szablonów chirurgicznych na rynku

Ortodoncja 

  • Jeszcze szybsze plany leczenia allignerem
  • Przechowywanie cyfrowe i produkcja modeli na żądanie na drukarkach 3D
  • Niezawodne wyciski cyfrowe za pomocą małej, bezpudrowej kamery
  • Zintegrowane narzędzia do analizy modeli
Skanery wewnątrzustne firmy Dentsply Sirona

Pobierz wyciski cyfrowe jednym  dwóch skanerów wewnątrzustnych Dentsply Sirona – Primescan lub Omnicam. Cyfrowe pobieranie wycisków można łatwo zintegrować z istniejącymi procesami, zapewniając płynne usprawnienia  pracy zamiast radykalnych zmian. Po prostu zacznij pracę ze skanerami wewnątrzustnymi.

Primescan – Zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności

Primescan umożliwia wszystkie rodzaje leczenia, od pojedynczego zęba do pełnego łuku. Dzięki wysokiej dokładności poradzi sobie w każdej sytuacji. Pozwala na wykonanie koron, mostów, całej powierzchni szyn, odbudów na implantach oraz szablonów chirurgicznych.

Primescan Connect — elastyczne rozwiązanie do laptopów

Ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje Primescan w bardziej przystępnej cenie dzięki Primescan Connect. Elastyczne rozwiązanie do laptopów, które jest łatwym punktem wyjścia do cyfrowej stomatologii.

Zamów wycenę

Wyślij zapytanie

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego